Випадкова стаття

Анекдот українською

Зловив якось Путін щуку і благала вона людським голосом:
- Відпусти мене старче, будь-яке бажання твоє виконаю.
Подумав Путін:
- Та ніби все у мене є. А ну зроби так что-б я був такий популярний у народу щоб пісні про меня складали і великими натовпами співали.
- Будь по твоєму - мовила щука.
За старою гебешного звичкою обдурив чекіст щуку і зварив з неї юшку.
Перед смертю прошепотіла йому щука - ху#ло ти, старче - і співають тепер про нього стадіонами і площами по всьому світу.

Найчастіше шукають

Значення слова Поши́тися

Поши́тися, -ши́юся, -єшся, гл. 1) Сшить. Пошилася сорочка. 2) Лѣзть, проскальзывать, шнырнуть. Звідтіль майнула зелена ящірка і пошилась поміж калачиками й шпоришом. Левиц. Пов. 334. 3) — у ко́го, між ко́го. Превратиться въ кого. Ти... пошивсь з ріднею в москалі. Г.-Арт. (О. 1861. III. 87). Не пошились ми в чужоземщину слідо́м за своїми спокушеними главами. К. ХП. 131. І вона між пани пошилась. — в ду́рні. Остаться въ дурняхъ.
 
Переглядів: 221
Дивіться також: Пошивайло, Пошивальник, Пошиванка, Пошивання, Пошивати, Пошивач, Пошивка, Пошикувати, Пошинкувати, Пошинувати, Пошипіти, Поширити, Поширитися, Поширочити, Поширшати, Поширяти I, Поширяти II, Поширятися, Пошити, Поши́тися, Пошкалубати, Пошкалубитися, Пошкалювати, Пошкамотати, Пошкандати, Пошкандибати, Пошкапити, Пошкарубитися, Пошкарубіти, Пошкатильгати, Пошкварити, Пошкварчати, Пошкитильгати, Пошкірний, Пошклити, Пошкодити, Пошкодіти, Пошкодувати, Пошкопиртати.

Алфавітний покажчик

АБВГҐДЕЄЖЗИІЇ
ЙКЛМНОПРСТУФХ
ЦЧШЩЬЮЯ