Випадкова стаття

Анекдот українською

Путін Ху#ло по життю був невпевненим в собі низькорослим закомплексованим невдахою...(через це він і пішов в КГБ). Ставши президентом Росії він став впевненим в собі низькорослим закомплексованим невдахою.

Найчастіше шукають

Значення слова Доторка́тися

Доторка́тися, -ка́юся, -єшся, сов. в. доторкну́тися, -ну́ся, -не́шся, гл.чо́го, до чо́го. Дотрогиваться, дотронуться, касаться, коснуться, прикасываться, прикоснуться. Колесо бурчить і льоду не доторкається. Св. Л. 40. Ходи тихо, як лин по дну, що ні до кого не доторкається. Ном. № 3285. Кінь його несе повище комишу, так що до землі не доторкається. Рудч. Ск. Т. 107. Я й не доторкнуся до тебе. МВ. І. 30.
 
Переглядів: 243
Дивіться також: Доткне́ння, Доткну́ти, Дотліва́ти, До́тля, Дотовкти́, Дотовкти́ся, До́товп, Дото́впитися, Дото́вплювання, Дото́вплюватися, Дотовпля́тися, Дотопи́ти, Дото́плювати, Дото́плюватися, Дотопля́ти, Дотопля́тися, Доторгува́ти, Доторгува́тися, Доторка́ти, Доторка́тися, Дото́ркуватися, Доточи́ти, Дото́чка, Дото́чувати, Дото́чуватися, Дотрима́ти, Дотри́мувати, Дотули́ти, Дотули́тися, Дотьо́пати, Дотяга́ти, Дотяга́тися I, Дотяга́тися II, Дотягти́, Дотя́ти, Доу́митися, Дохазяйнува́тися, Дохапа́тися, До́хід.

Алфавітний покажчик

АБВГҐДЕЄЖЗИІЇ
ЙКЛМНОПРСТУФХ
ЦЧШЩЬЮЯ